Ручки і механічні олівці Ohto

  • 02 августа 2019 16:55:57
  • Просмотров: 519

Ohto Co., Ltd. - японський виробник ручок, заснований в 1929 році. Спочатку компанія спеціалізувалася на барвниках і чорнилі. У 1949 році Ohto випустила першу в світі кулькову ручку у формі олівця з хромованим кулькою. Це була також перша кулькова ручка «Зроблено в Японії».

У 1963 році компанія Ohto - першу в світі ролер ручку, а в 1981 - керамічний ролер. Також на рахунку цієї компанії ручка з голчастим стрижнем, роллер з водостійкими чорнилом і інші розробки в світі, що пишуть, без яких уже не уявляє існування жоден любитель канцелярії.


Революційна розробка компанії Ohto сталася саме в 1981 році, зберігає актуальність по сьогоднішній день. У стрижні замість звичайногометалевого знаходиться кулька, виконаний з кераміки, що дозволяє зробити лист більш гладким.


Сьогодні компанія створює безліч цікавих і різноманітних продуктів, які можуть виробляти тільки в Японії. Це мікс з класики, високої моди і хай-тека. Ручки і механічні олівці Ohto виготовлені їх високоякісних матеріалів - алюміній, латунь, дерево, пластик.Письмові інструменти Ohto - це зручність, економічність і міцність.
Ohto - це компанія, яка впроваджує інновації, дбаючи про якість і творить історію канцелярських товарів!