Письмові інструменти Lamy

  • 30 июля 2019 11:46:40
  • Просмотров: 558
Будь то маленький і рівний, великий і витончений, прямий або нахилений: почерк кожної людини унікальний. Lamy має високоякісні інструменти для письма, які перетворюють кожну літеру в особливий досвід і надають особистому почерку ідеальну форму.

Ручки і олівці Lamy мають унікальний дизайн, багату політру кольорів, досконалу ергономіку, зносостійкість – це лише деякі причини, за якими ці письмові інструменти такі популярні в усьому світі.
Кулькові, ролер, чорнильні ручки, механічні олівці; тонкі, товсті, короткі або довгі - щоб ви не шукали, в асортименті Lamy є відповідний дизайн і стиль для кожного.
Корпус 
Міцний корпус, виготовлений із пластику ABS або високоякісного алюмінію, має плавні вирізи для пальців в зоні тримання, що дозволяє писати довго. Доступний у різних кольорах та формах, оснащений металевим кліпом.

Кожна дизайнерська серія має індивідуальний характер і кожен, безпомилково, від Lamy. Основою їх високої цінності є визнання Lamy: принципи дизайну, які беруть за основу при розробці кожної нової серії. Функціональність, комфорт та чітка мова дизайну - це основні особливості, що характеризують безперервно сучасний вигляд письмових інструментів La

Lamy - якість на кожен день!