Visotsky Consulting Int

Ця книга присвячена одному з фундаментальних принципів організації роботи, використання якого необхі..

620 грн

Можливо вперше в історії, діяльність власника бізнесу, який створив компанію з нуля, описана настіль..

550 грн

Звичайна картина в малому і середньому бізнесі - організаційний хаос, ручне управління персонало..

550 грн

Інфографіка "Обов'язки власника компанії" - унікальний постер в якому наочно показані ключові фу..

440 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Visotsky Consulting Int

«Для того, щоб отримати видатні результати, потрібно діяти і жити не так, як інші люди. Власні цілі — точка відліку і фундамент, любов до них — джерело натхнення і сили. Цінуйте власну точку зору і відстоювати її. Ідіть власною дорогою і не спокушайтеся чужими.»

Засновник та головний консультант Visotsky Consulting Int., яка з 2009 року надає в 7 філіях консалтинговий проект "Школа власників бізнесу".

З 2004 року надає консалтинг, семінари, тренінги та майстер-класи для керівників компаній країн СНД.

Автор книг "Обов'язки власників компанії", "Оргсхема.Як створити структуру компанії", "Малий бізнес. Велика гра" і "Фінансове планування. Мистецтво створювати дохід".

Автор статей для ділових журналів — "Гроші", "Статус.Экономические известия", "Управління компанією", "Компаньйон", "Контракти" та багатьох інших.

У консалтинг прийшов як засновник і співвласник кількох підприємств, що підготував для власних компаній десятки керівників. Налагодив бізнес-процеси і впровадив інструменти стратегічного та оперативного управління в кількох сотнях компаній, навчив більше 5000 власників компаній. Він говорить про це так: «Мій задум — консалтинг і просвітництво найбільш цінних для нашого суспільства людей — бізнесменів».