Скретч постер "# 100 СПРАВ JUNIOR edition" українською мовою - це розвиває інтерактивний постер з сотнею цікавих і захоплюючих завдань для дитини. Він поєднав у собі всі важливі справи, які необхідно встигнути виконати, поки ти ще дитина. В майбутньому ми все будемо згадувати дитячі забави і цікаві історії, які в дорослому житті вже не повторити. Тому "# 100 СПРАВ JUNIORedition" допоможе запастися емоціями і спогадами заздалегідь.
 
Дитина вибирає будь-яке завдання, яке йому подобається, виконує його і стирає срібне скретч-покриття.
Під скетчем малюнок стає кольоровим, символізуючи яскраве враження дитини.
 
Всі завдання дуже різні, тому дитина завжди може відкрити для себе нові захоплення, наприклад:
 
- Знайти нове цікаве хобі
Хтось колекціонує обгортки, хтось робить паперових звірів, а кому-то просто подобається малювати. Завдяки постеру # 100 СПРАВ JUNIOR edition дитина може спробувати 100 варіантів завдань, і знайти саме те, що стане улюбленим захопленням.
 
- Відкрити в собі новий талант
Ви зможете легко визначити завдання, які дитина виконує із захопленням і що саме йому найкраще вдається, і таким чином виявити, чим він цікавиться і до чого має найбільший талант.
 
- Зробити свою сім'ю командою підтримки
Завдання виконуються майже самостійно дитиною, але підключити і мотивувати при цьому можна всю сім'ю. Якщо виконувати завдання разом, ви стаєте справжньою командою!
 
- Стати самостійним
Завдання будуть вчити дитину шукати різні способи виконання, і навчать знаходити вихід із ситуації, коли щось не вдається.
 
- Навчитися мріяти
Можна навчитися малювати, писати, читати, але звичкою мріяти не вчать ніде. А мотивація це кращий двигун до здійснення будь-яких бажань.
 
- Досягати поставлених цілей
Підпишіть «Угода по-дорослому» і мотивуйте свою дитину вирішувати задачі з ще більшим захопленням. Адже винагороду - це найкраще заохочення. Ця угода зобов'язує дитини виконувати всі завдання з натхненням і відповідальністю. В угоді малюк вказує сам, що саме хоче отримати за виконання кожної справи. З іншого боку, батьки підтверджують обов'язки, які взяли на себе: пробувати все, що приготувала дитина, слухати вірші, пісні, допомагати і підбадьорювати перед наступним кроком. А головне, видати узгоджену компенсацію. Все це закріплюється підписами обох сторін. Все по-дорослому!
 
- Запам'ятати багато цікавих моментів
Кожне завдання, яке буде виконувати дитина, неодмінно буде супроводжуватися цікавими а іноді і смішними історіями. Тому дивлячись через (через роки) на яскраві малюнки, можна буде згадати багато цікавого.
 
- Мати натхнення для досягнення більшого
Кожне виконане справа неодмінно змусить малюка до виконання наступних. А наступна вже може бути не такою простою або легкою. Тому дитина має натхнення і мотивацію досягати більшого.
 
- Завжди пам'ятати дитинство щасливим
Тут ми зібрали кращі моменти, які буде приємно згадувати зі щасливою посмішкою. А «Привіт з дитинства», який ми радимо заповнювати саме після виконання всіх завдань з постера, допоможе зберегти яскраві спогади і найщиріші побажання собі дорослому.
 
Ми радимо повісити "# 100 СПРАВ JUNIORedition" на стіну в світлому місці кімнати і надихнути вашої дитини на нові досягнення. Святкувати здійснення власних досягнень - це мить, яку потрібно запам'ятати.
Нехай кожен день вашого дитини буде наповнений цікавими пригодами, і цей час запам'ятається активним і щасливим.
 
Постер "# 100 СПРАВ JUNIOR edition продається в стильному подарунковому тубусі, який до того ж захищає його від зовнішніх пошкоджень.
Крім того, тубус трансформується в капсулу часу, яка збереже послання «Привіт з дитинства» до повноліття.
 
Разом з постером в комплект входить:
- Дизайнерський тубус, який можна використовувати як подарункову упаковку;
- Два документа «Угода по-дорослому» і «Привіт з дитинства»;
- Монетка для видалення скетч-покриття;
- Фетрова клаптик.
 
Характеристики постера:
- Розмір в розгорнутому вигляді 40х60 см;
- Розмір тубуса 7х44 см;
- Мова - українська;
- Матеріал - ламінована папір;
- Зроблено в Україні;
- Продукт пройшов 5 рівнів контролю якості.
Характеристики
Розмір (см) 40 x 60
Матеріал Папір

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Скретчпостер "100 великих справ JUNIOR EDITION" УКР

  • 449 грн
В наявності
Оплата Оплата
Доставка Доставка
Самовивіз Самовивіз
Гарантія Гарантія
Рекомендовані товари

Мотиваційні скретч-постер «100 великих справ junior edition» - це постер з сотнею завдань для дітей ..

449 грн