DREAM & DO - карта бажань, яка допоможе візуалізувати мрії і досягати задуманого. Це джерело натхнення і побажань, скарбниця ідей та фантазій. А ще неймовірно стильна прикраса для дому та найкрутіший подарунок другу.
Чи готові втілити мрії в реальність? Тоді запасіться терпінням, бажанням працювати над собою і набором DREAM & DO. Ми знаємо, у вас все вийде.
Зробіть перший крок до своєї мрії з DREAM & DO!

Карта бажань «Dream & Do» - це карта для візуалізації Ваших ідей і контролю результатів роботи по їх досягненню. Це місце Вашого натхнення, самовдосконалення і безмежного польоту фантазії!
Вісім секторів карти - це вісім сфер життя. Сюди Ви можете наклеїти свої зображення для візуалізації, стікери з набору і все, що тільки забажає душа, підкаже уяву і нашепче підсвідомість.

Корисний набір дрібниць в комплекті з плакатом «Dream & Do» зроблять його використання максимально ефективним.
• Мрії-підказки
Розроблено 24 стікера із загальними цілями, до яких прагнуть люди найрізноманітніших професій і конфесій. Кольори стікерів відповідають кольорам зон на карті - це допоможе тобі розкласти по поличках думки і структурувати мрії.
Стікери «Мої мрії і цілі»
Cамое час записати свої персональні, несхожі ні на чиї, мрії. Для цього ми поклали в Ваш набір 50 стікерів для записів. Напишіть на стікері свої мрії і приклейте їх на карту.
• Стікери-цитати
Набір стікерів з мотивуючими цитатами і життєвими кредо, які змусять Вас встати з ліжка і втілити задумане. Виберіть ті, які припали до душі саме Вам і наклей на карту.
• Стікери «Шлях до мрії»
Підібрано 20 простих і корисних вправ і практик, які допоможуть Вам стати краще, досягти задуманого і навчитися отримувати задоволення не тільки від результату, але і від процесу. Приклейте стікери на карту або в улюблений блокнот.
• Якір Dream & Do
Набір з 3-х маленьких пластикових карток з величезною силою. Вкладіть сподобався «якір» в гаманець або використовуйте в якості брелока для ключів. Якщо не знайдете застосування всім «якорів», подаруйте їх друзям, нехай вони задумаються про свої мрії

Блок для роботи з мріями і цілями дозволить аналізувати Ваші досягнення:
• Фіксуйте виконані мрії в кожної з секцій;
• Раз на місяць заповнюйте «Колесо життя», щоб оцінити свою задоволеність кожною сферою життя і визначайте зони росту;
• Перевіряйте себе на впевненість в своїх мріях - часто те, до чого ми прагнемо нам зовсім не потрібно, проста вправа допоможе Вам розібратися.

Колесо цілей на тубусі - це місце на тубусі, де Ви вибираєте собі одну з восьми цілей, крутите кільце, обертає тубус і, волею випадку, отримуєте мета-підказку і термін для її реалізації. Геть відкладання в довгий ящик! Беріться за справу!

Характеристики:
- Розміри карти в розгорнутому вигляді: 80х60 см;
- Розміри тубуса: 64х7 см;
- Матеріал: пластик
- На карті можна малювати і залишати замітки (а потім прати їх) маркером, який йде в комплекті;
- Мова текстів - російська;
- Календар виготовлений з міцного прозорого пластика. Якість матеріалу робить термін експлуатації карти вічним.

Набір першої Dream-допомоги - це кілька нехитрих пристосувань, які позбавлять тебе від необхідності бігати по місту в пошуках скотча, клею та інших корисних дрібниць. Включає в себе:
• Скотч;
• Маркер;
• Кнопки;
• Клейкі краплі;
• Трафарет для вирізання.

Made in Ukraine!

Характеристики
Мова Російська
Розмір (см) 80 x 60
Матеріал Пластик

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Карта бажань «Dream&Do»

  • 599 грн
В наявності
Оплата Оплата
Доставка Доставка
Самовивіз Самовивіз
Гарантія Гарантія