Картина-книга - літературний твір на одному аркуші

  • 23 августа 2019 18:17:20
  • Просмотров: 1275

"Любіть книгу, вона полегшує вам життя, дружньо допоможе у строкатій і бурхливій плутанині думки, почуттів, подій, вона навчить вас поважати людину і самих себе, вона окрилює розум і серце почуттям любові до світу, до людства." Максим Горький

Книга займає в житті людини не останнє місце. Будучи джерелом знань, інформації і виховання, вона збагачує духовний світ і робить людину краще. Дивовижний світ книг захоплює своїм розмаїттям. 

Незважаючи на те, що сьогодні технології та інтернет прогресують, книги не втратили своєї актуальності, і читати їх продовжують день у день.

А ще, книга - це завжди чудовий подарунок. Якщо ви хочете здивувати книголюба, то подаруйте йому незвичний формат книги - картина - книга від українського виробника KNIGLI. 

  

На аркуші форматом А2 поміщається повний текст книги дрібним шрифтом, який перетворюється в оригінальну ілюстрацію до твору, яка складається з тисячі слів, фраз і речень. І навіть обсяг твору не має значення - будь то історична повість "Захар Беркут" Івана Франка, твір"Аліса в Країні чудес" Льюїс Керролл або детективна повість "Собака Баскервілів" Артура Канан Дойля. 

У комплекті: картина-книга з тисячі букв, слів і речень, 3х кратна лупа для читання тексту і упаковка. В асортименті книги зарубіжної та української літератури - твори Михайла Булгакова, Артура Конан Дойля, Рея Бредбері, Хантера Томпсона, Антуана де Сент-Экзюперии, Ернеста Хемінгуея, Тараса Шевченка, Івана Котляревського та багатьох інших знаменитих авторів.

Завдяки картинам-книгам KNIGLI, улюблені твори будуть радувати не тільки як давно знайомі історії, а як оригінальне доповнення до інтер'єру офісу або квартири.