Блокноти, на які так довго очікували

  • 05 серпня 2019 14:36:25
  • Переглядів: 232

Нарешті ми дочекалися - оновлені блокноти "Це тобі" з сюрпризами в середені.

Блокнот Tse Tobi - унікальний, мотивуючий і незвичайний з вугільно-чорними сторінками, контрастним білим друком, цікавим і корисним наповненням для ваших планів, цілей і натхнення. Це не класичний блокнот для записів, а креативний інструмент для передачі нових відчуттів і польоту вашої фантазії. А магія чорного паперу, додасть кожному штриху витонченість і красу. 

Блокнот наповнений різноманітними корисними сторінками:

важливі дати; контакти; логіни і паролі; особистий бюджет; контроль доходів та витрат; планування покупок; тайм- менеджмент; планування дня; життєві пріоритети; мої плани; короткострокові і довгострокові цілі; різноманітні списки; swot-аналіз особистості; трекернастрою та звичок; челендж на 21 день, а також стильні ілюстрації та надихаючі фрази.


Обкладинки блокнотів доступні у двох кольорах - чорний та білий.

В комплекті до блокноту йде футляр та біла гелева ручка. Заповнювати блокнот можна не тільки білою, але й різнокольоровими гелевими ручками або олівцями. Від цього він стане неймовірно красивим і буде надихати мріяти, планувати свій незабутній відпочинок, успішну кар’єру та нові звершення.

Блокнот Tse Tobi для творчих людей, які бажають розвиватися і в усьому шукають натхнення!

 

Блокнот TSE TOBI - це унікальний і незвичайний блокнот. Чорні сторінки, контрастний білий ..

500 грн

Блокнот TSE TOBI - це унікальний і незвичайний блокнот. Чорні сторінки, контрастний білий друк,..

500 грн