Корпоративним клієнтам

Шановні клієнти!

Ми віримо в силу людського єднання. Кожен з нас сильний, але разом ми - непереможні. Безліч століть люди об'єднувались з собіподібними, спочатку - щоб вижити, пізніше - щоб вершити великі справи.

І, здається, зараз ми разом спостерігаємо пік цього дивного явища.

Друзі та знайомі об'єднуються в стартапи і випускають цікаві і корисні продукти, групи зовсім різних людей об'єднуються у великі компанії, стають єдиним цілим, однією сім'єю і виробляють життєво важливі речі.

І як в справжній сім'ї, люди в компаніях дякують один одному за спільну роботу, тим більше, коли в результаті в світ виходить новий відмінний продукт.

Звичайно ж, найпопулярнішим способом подяки всередині компанії є корпоративні подарунки.

У нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати корпоративні подарунки серед широкого асортименту товарів.

Щоденники з логотипом або адресні книги стануть зручним і незамінним аксессауром на робочому столі Ваших співробітників.

Корпоративний планіг напевно підійде Вашому босові.

Гаманці та портмоне, обкладинки для документів і ручки - цими аксесуарами буде задоволений кожен співробітник Вашої компанії.

А оригінальні корпоративні календарі прикрасять Ваш офіс і цілий рік будуть радувати Ваших партнерів і клієнтів.

Крім готових виробів, представлених на нашому сайті ми також займаємося виготовленням корпоративної продукції за Вашими індивідуальними замовленнями.

Якщо Ви знаєте що Вам потрібно, але хочете урізноманітнити звичні для Вас подарунки - телефонуйте, у нас є з чого вибрати.

Якщо Ви ще не визначилися, чим хочете приємно здивувати Ваших колег по цеху на найближче свято - телефонуйте, наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть прийняти правильне рішення.

Корпоративні подарунки - відмінний спосіб підтримки і розвитку індивідуальності кожного члена Вашої команди, кожної ланки непорушною ланцюга продуктивності і ефективності Вашої компанії.

P.S. На сайті представлена ​​не вся продукція для корпроратівних замовлень.

Пишіть нам на corp@zapisky.com.ua або телефонуйте, вказуючи Ваші побажання. Ми допоможемо)

Наші клієнти:

 

 

Київенерго FSC - Forest Stewardship Council
EATON AMADEUS
TICKETSUA